Kategorie produktów 
Czapka zimowa

Czapki to jeden z najchętniej kupowanych gadżetów reklamowych oraz uniwersalny pomysł na prezent. Dlaczego? W przypadku czapek wykonanych z domieszką elastycznych włókien nie musimy znać dokładnego obwodu osoby obdarowywanej. Dzięki temu czapka jako gadżet rozdawany uczestnikom masowych imprez sportowych niemal każdemu "wejdzie na głowę" bez większego problemu.

Uniseksualne czapki zimowe

Czapki zimowe typu "beanie" to uniwersalne akcesorium zarówno dla panów, jak i dla pań. Ze streetwearowej mody na gładkie czapki w uzupełnieniu do kolorowych kurtek korzysta również młodzież oraz młodsi amatorzy mody ulicznej - chłopcy i dziewczynki. Czapka zimowa o gładkim splocie pasuje niemal do wszystkiego, bez względu na to, czy jest to sportowa kurtka, dwurzędowy płaszcz, parka, kożuszek czy bardziej eleganckie futerko. Czapka zimowa umożliwia wiele stylizacji - eleganckich i nieco bardziej na luzie. Brak przytłaczających ozdób sprawia, że gładka czapka pasuje do każdego typu urody.

Zimowe czapki z włókna akrylowego

Czapki zimowe mogą być produkowane z wielu rodzajów włókien i przędzy. Przewagą czapek akrylowych nad innymi nakryciami głowy wykonanymi z włókien naturalnych, na przykład wełny lub bawełny jest to, że nie mechacą się nieestetycznie podczas użytkowania. Po rozciągnięciu wracają do swojego pierwotnego kształtu. Można je wielokrotnie prać bez szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wciśnięte do kieszeni, torebki czy schowka samochodowego - wyglądają zawsze tak samo po wyciągnięciu - nie tracąc przy tym swojej pierwotnej formy. Zawinięty brzeg czapki umożliwia regulację jej rozmiaru - można go nawet całkowicie odwinąć, jeśli oczekujemy totalnie wyluzowanego looku. W przypadku lekkich zim i rozleniwionej wiosny akrylowe czapki mogą chronić delikatne uszy przed wiatrem, a głowę przed chłodem. Będąc dorosłymi ludźmi, zaczynamy coraz częściej rozumieć, dlaczego nasze babcie nalegały, by nosić ją zawsze z sobą.

Kolorystyka czapek zimowych

Proste czapki zimowe lubią również stonowaną klasykę: czerń, beż, szary, granat, klasyczną czerwień i biel. To uniwersalna paleta kolorów, która zawsze sprawdza się wśród pań i panów. Zieleń, chaber czy pomarańcz to nieco odważniejsze kolory, które nomen omen są również świetnym nośnikiem reklamy ze względu na swój bardziej odważny i niebanalny look. Jesienno-zimowe czapki to swobodna baza do umieszczenia nadruku lub naszywki reklamowej, identyfikującej wizualnie z konkretną firmą - rozmawiając z kimś bezpośrednio, twarz zawsze mamy w polu widzenia. W tłumie uczestników imprezy sportowej czy wycieczki młodzieżowej łatwiej jest zidentyfikować swoją "drużynę" właśnie po czapkach, które odznaczają się na tle innych uczestników.

© SolEx B2B