Kategorie produktów 
Damskie

Bluzy dresowe postrzegane są obecnie jako niezbędny element garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej. Produkowane w bardzo wielu rozmiarach dają możliwość dopasowania do każdego stroju. Dlatego równie często wykorzystywane są także jako odzież reklamowa czy robocza.

Bluzy dresowe bawełniane damskie

Bluzy dresowe bawełniane damskie są niezwykle chętnie wybieranymi produktami. Bawełna bowiem jest materiałem bardzo przyjaznym dla skóry, pozwalającym jej oddychać, a jednocześnie zapewniają pożądaną ilość ciepła. Bluzy damskie z bawełny produkowane są w wersjach rozpinanych, z kapturem lub bez. Odpowiednio dobrane bluzy dresowe bawełniane damskie dają również możliwość bezproblemowego wykonania na nich nadruków lub wykonania interesujących grafik czy napisów przy pomocy innych metod.

Bluzy dresowe dla kobiet

Bluzy dresowe dla kobiet to nie tylko wiele różnorodnych modeli, ale również szeroka gama kolorystyczna. Bluzy damskie z bawełny to nie tylko produkty w jednolitych barwach, ale również możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów w wielu kolorach. Reklamowe bluzy damskie to produkty, które można wykonać bez większych problemów. Zazwyczaj wybiera się w tym celu bluzy dresowe damskie w jednolitych kolorach nawiązujących kolorystyką do reklamowanej firmy czy nawet produktu. Odpowiednio wykonane reklamowe bluzy damskie z pewnością sprawią, że pracownicy będą się prezentować o wiele lepiej.

Bluzy damskie z kapturem

Model bluzy wybiera się bardzo często ze względu na warunki, w jakich ma być wykorzystywana. Bluzy damskie z kapturem dość często wybierane są, gdy ktoś ma przebywać dłuższy czas na zewnątrz. W takiej sytuacji bluzy damskie z kapturem pozwalają nie tylko zapewnić ciepło ciała, ale również chronić głowę przed zimnem czy nawet opadami deszczu, czy śniegu. Stanowią również dość dobrą ochronę przed wiatrem. Z pewnością odpowiednio wybrane bluzy stanowią nie tylko idealny element garderoby, ale również doskonale chronią przed zimnem, jak również mogą stanowić uzupełnienie odzieży roboczej czy reklamowej. Zestawione z odpowiednimi spodniami dresowymi, tworzą niezwykle spójny uniform roboczy.

© SolEx B2B