Kategorie produktów 
Fartuszki zapaski
Fartuchy są bardzo praktycznym i przydatnym akcesorium, które przydaje się nam nie tylko w kuchni. Warto, jest także posiadać taki fartuch ze swoim logo dzięki, czemu będzie on rozpoznawalny.

Jaki fartuch reklamowy można zrobić ?Fartuch reklamowy, który chcemy, by był naszą wizytówką, można zrobić na wiele sposobów. Może to być klasyczny fartuch, który jest taki, jak kiedyś miały nasze Babcie lub może to być nowoczesny krój, który przypomina swoim wyglądem sukienkę. Warto także pamiętać, że im taki fartuch jest bardziej rozpoznawalny i unikatowy to, tym lepiej dla naszej reklamy, gdyż każdy będzie go kojarzył z naszą marką. Fartuchy reklamowe mogą być także dopasowane kolorystycznie do naszych potrzeb, Mogą posiadać również ciekawe wzory i logo firmy. Jest bardzo ważne, by fartuch z logo wyróżniał się spośród innych dostępnych modeli. Warto także zrobić fartuch, który jest w wersji krótkiej i długiej dzięki, czemu nasi klienci będą mogli go używać przez cały rok. Ważne jest też, by wybrać odpowiedni materiał na fartuch, który nie będzie się niszczył także po praniu.

Czy taki fartuch jest dobrym pomysłem na prezent?Fartuch, na którym jest umieszczone logo firmy, jest także świetnym dodatkiem do prezentu pracowniczego. Dzięki temu również nasz fartuch będzie promował markę. Każda taka reklama przyciągnie potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne jest, by fartuch był wykonany estetycznie i w przyciągających uwagę kolorach.
Dobrze jest też, by nasz fartuch miał dodatki, takie jak kieszenie, czy kokardkę. Dzięki temu każdy użytkownik fartucha będzie mógł do takich kieszeni schować najpotrzebniejsze rzeczy. Natomiast kokardka będzie udekorowaniem naszego fartucha. Jest to bardzo dobry zabieg upiększający nasz fartuch, który na pewno spotka się z pozytywnym odbiorem.

Fartuch dla kelnera czy zapaska reklamowa?Zapaski to część odzieży roboczej. Powinna być ona nie tylko funkcjonalna, ale również nienagannie się prezentować. Zwłaszcza w gastronomii ma znaczenie to, jak wyglądają pracownicy. Warto więc zadbać o estetyczne, a zarazem wygodne zapaski. Znaleźć je można w asortymencie naszego sklepu internetowego. Oferujemy solidne i wytrzymałe zapaski, które zapewniają komfort pracy. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Nasze propozycje mają kieszeń na brzuchu oraz jedną kieszeń z podwójnym otworem, a także dwa paski do wiązania. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów: poliestru i bawełny. Z pewnością będą służyć na długi okres czasu.

Zapaski do restauracjiZamawiając zapaski do restauracji, warto zadbać o ich unikalny charakter. Najlepiej umieścić na nich logo naszej firmy. Podniesie to prestiż danego miejsca oraz podkreśli jego niepowtarzalny charakter. Zapaski z logo zapadają gościom w pamięć, którzy wiedzą, że mają do czynienia z profesjonalnym lokalem. Pomagają one tworzyć pozytywny wizerunku miejsca. Dodatkowo odzież robocza z grafikami firmy pozwala pracownikom poczuć się jak zespół i lepiej współpracować. Nasz sklep pomoże stworzyć wysokiej jakości zapaski reklamowe. Nanosimy logo na fartuch starannie, zawsze dopasowując się do oczekiwań klienta. Logo może być duże i rzucające się w oczy lub subtelne - wszystko zależy od zamawiającego. Niezależnie od charakteru logo, można liczyć na to, że będzie ono solidne i estetyczne.

Oprócz farutuszków reklamowych i zapasek kelnerskich warto zainwestować także w t-shirty z logiem naszej firmy lub hasztagami promowowanymi na naszych profilach społecznościowych.
LS - Lime Stone
Symbol: WKPARIS LS
Dostępność: 298
RP - Raspberry
Symbol: WKPARIS RP
Dostępność: BRAK
© SolEx B2B