Kategorie produktów 
Kamizelki Ostrzegawcze

Kamizelka ostrzegawcza jest ważnym środkiem ochrony osobistej. To niezbędne wyposażenie pracowników drogowych, budowlańców czy magazynierów.

Kamizelki ostrzegawcze — oferta

Oferujemy kamizelki ochronne, które zostały wyposażone w poziome pasy fluorescencyjne. Dzięki temu tekstylia są bardzo dobrze widoczne ze znacznej odległości, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa noszących je osób. Produkty dostępne są w rozmaitych wariantach, takich jak:

  • kamizelki orange,

  • kamizelki gold.

Bezrękawniki ostrzegawcze można dopasować do indywidualnych potrzeb. Oferujemy bowiem różne rozmiary, takie jak M, L, XL, XXL, XXXL.

Kamizelka ostrzegawcza z nadrukiem

Na kamizelkach wykonujemy trwały i estetyczny nadruk, który jest odporny na wielokrotne pranie, blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne. Nadruk jest nanoszony nowoczesnymi technikami, które zapewniają mu najwyższą jakość. Personalizowane kamizelki z pasami odblaskowymi to znakomity sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i indywidualizację jej pracowników.

Kamizelka ostrzegawcza z nadrukiem jest produktem estetycznym i wytrzymałym, i doskonale się sprawdzi w wielu branżach i zawodach. Bez wątpienia kamizelka przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa w pracy i ma ogromne znaczenie wizerunkowe. Kamizelki ostrzegawcze sprawdzą się podczas sezonu zimowego, kiedy kurtki stają się niezbędne.

© SolEx B2B