Kategorie produktów 
Koszule flanelowe

Koszula flanelowa to dość wyspecjalizowany rodzaj odzieży, który doskonale sprawdzi się np. w trakcie pracy. Jest gruba, ciepła i odporna na zabrudzenia.

Koszule flanelowe w wielu kolorach

W naszej ofercie można znaleźć koszule flanelowe w różnych kolorach. Na stanie mamy odzież zieloną, niebieską, szarą i czerwoną. Dostępne u nas koszule są stylizowane w tradycyjny dla nich sposób, w związku z czym dominującym wzorem jest tu charakterystyczna szachownica.

Koszule flanelowe - uniwersalne i praktyczne

Nasze koszule flanelowe są dostępne w różnych rozmiarach, począwszy od XS a skończywszy na XXXL. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze koszule wyprodukowane są w Polsce, a materiałem użytym do ich produkcji jest 100-procentowa bawełna o gramaturze 170 g/metr kwadratowy. Koszule są zapinane na guziki, dzięki czemu zachowują one swą funkcjonalność nawet w przypadku rozerwania jednego z nich.

Koszule flanelowe z logo

Oferujemy naszym Klientom personalizowane koszule flanelowe z własnym logo, które sprawdzą się w roli odzieży roboczej. Wystarczy przedstawić logo firmy, a następnie omówić sposób jego usytuowania. Nasze koszule pakujemy zbiorczo, dzięki czemu jesteśmy w stanie jednorazowo dostarczyć dużą liczbę koszulek. W razie potrzeby istnieje również możliwość wyboru różnych wariantów kolorystycznych szachownicy (pomarańczowa lub biała), dzięki czemu koszulki będą wyglądać oryginalnie.

Reasumując, nasze koszulki z własnym logo to idealne rozwiązanie dla firm, ale też dla osób prywatnych, chcących posiadać funkcjonalną odzież do codziennych, np. ogrodowych prac.

© SolEx B2B