Kategorie produktów 
Bluzy Dresowe
Bluzy dresowe należą obecnie do najchętniej wybieranych produktów służących również celom reklamowym. Wysokiej jakości bluzy reklamowe JHK dostępne w naszej ofercie pozwolą bez problemów nadrukować dowolne logo i nazwę firmy, a jednocześnie mogą stanowić wygodne ubranie robocze dla pracowników czy przydatny gadżet reklamowy. 

Bluzy dresowe z bawełny


Bluzy wykonane z grubszej bawełny to ulubiona odzież dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i komfort noszenia. Bawełna skutecznie chroni przed zimnem i wiatrem, a luźny krój pozwala na zachowanie swobody ruchów w każdej sytuacji. Bluza z kapturem, zakładana przez głowę czy rozpinana na zamek błyskawiczny stanowi również często używany w każdej branży strój pracowniczy, który jednocześnie stanowi element reklamowy utrwalający w świadomości klientów istnienie marki. 

Bluzy reklamowe JHK


Bluzy reklamowe JHK to odzież dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować ją do swoich potrzeb. Oferujemy więc bluzy zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci, z kapturem, z dużą przednią kieszenią, typu "kangurek", zakładane przez głowę czy też rozpinane, noszone często jako odzież wierzchnia. Wysoka gramatura bawełny używanej do szycia oferowanych przez nas bluz powoduje, że zachowują one ten sam wygląd przez długi czas, niezależnie od częstości ich prania i skutecznie będą chronić przed zimnem. Bawełna dobrze przewodzi ciepło, nie elektryzuje się nadmiernie, a jednocześnie zapewnia przewiewność, co jest szczególnie istotne w trakcie pracy. 

Zakupienie dla pracowników bluz reklamowych z logotypem i nazwą firmy będzie miało wpływ na zwiększenie rozpoznawalności marki, nada jej pozytywny wizerunek, a zarazem pozwoli stworzyć w pełni profesjonalnie wyglądający zespół. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dresowych bluz reklamowych, których wysoka jakość i korzystne ceny są największymi atutami, wybieranymi przez naszych dotychczasowych klientów. Postaw na komfort pracowników oraz wizerunek swojej firmy zamawiając praktyczne i wygodne ubrania robocze - bluzy, koszule, fartuchy i wiele innych akcesoriów.
z 2
© SolEx B2B