Bluzy firmowe - idealne prezenty firmowe?

Święta, urodziny, rocznice, awanse — istnieje wiele ważnych wydarzeń, które wymagają szczególnej oprawy. Firma dbająca o swoich pracowników stara się wynagradzać ich starania oraz okazywać troskę poprzez małe gesty — takie jak pamiętanie o imieninach, czy jubileuszach. Warto wręczyć świętującym podwładnym symboliczny i oryginalny upominek. Ciekawym pomysłem na prezent będą bluzy firmowe, które wspaniale się prezentują, a do tego są bardzo wygodne.

Bluzy firmowe — dla kogo?

Prezenty firmowe wcale nie muszą być bardzo drogie i wyszukane. Pracownicy docenią proste i praktyczne podarunki, które w pewien sposób nawiązują do nazwy, logo lub profilu działalności przedsiębiorstwa. Bluzy dresowe z nadrukiem to doskonały pomysł na sympatyczny upominek. W ciepłym i ładnym ubraniu każdy pracownik poczuje się doceniony.

Odzież podarowana przez pracodawcę spodoba się wszystkim osobom, które cenią sobie wygodę i komfort noszenia. Najlepiej postawić na bluzy wykonane z bawełny, ponieważ ten materiał skutecznie ochroni przed zimnem oraz pozwoli na zachowanie swobody ruchów. Z tego prezentu ucieszą się pracownicy fizyczni — ubranie wysokiej jakości ogrzeje ich w mroźne dni. To doskonały pomysł na upominek firmowy dla ludzi pracujących w biurze, którzy chętnie założą ciepłą bluzę w czasie wolnym od pracy.

Dlaczego bluzy są idealnym prezentem firmowym?

Podarowanie swoim pracownikom stylowych bluz z nadrukiem to propozycja dla szefów, którzy lubią niebanalne prezenty firmowe. Jest to koncepcja o wiele ciekawsza niż wręczanie podwładnym długopisów, kalendarzy lub kubków. Wygodna i dobra jakościowa bluza dresowa jest idealnym pomysłem na podarunek z okazji świąt lub innych uroczystości, ponieważ:

  • Ma praktyczne zastosowanie — nie jest to kolejny prezent, który będzie kurzył się na półce pracownika.

  • To oryginalny i wyróżniający się upominek — osoba obdarowana na pewno długo o nim nie zapomni.

  • Łatwo go spersonalizować — warto wręczyć podwładnym bluzy w ulubionym kolorze lub o preferowanym kroju.

  • Jest to niedrogi, za to bardzo efektowny prezent.

  • Bluza dresowa z logo firmy to wspaniały sposób na promocję przedsiębiorstwa i kreowanie pozytywnego wizerunku marki.

Warto pamiętać, że pracownik z przyjemnością założy bluzę do pracy, a także na inne okazje. Ubranie z widocznym logo z pewnością zostanie dostrzeżone przez osoby trzecie, które zapamiętają nazwę przedsiębiorstwa i w przyszłości chętniej skorzystają z usług znanej firmy.

Jak stworzyć ciekawą bluzę firmową?

Bluzy firmowe zazwyczaj charakteryzują się neutralnymi kolorami. W bieli, czerni albo odcieniach szarości każdy pracownik prezentuje się odpowiednio. Inne opcje sprawdzą się równie dobrze, ponieważ ubranie w kolorze czerwonym lub żółtym będzie się wyróżniać, dzięki czemu więcej osób zwróci na nie uwagę.

Należy pamiętać, by logo i nazwa firmy znajdowały się w widocznym miejscu i były odpowiednio wyeksponowane. Nadruk powinien być wyraźny i przykuwać uwagę, dlatego aplikację dobrze jest wykonać przy pomocy najlepszej dostępnej technologii. Nakładanie loga i napisu warto powierzyć specjalistom, którzy dobiorą odpowiedni typ nadruku i wykonają go w taki sposób, aby odzież prezentowała się nienagannie.