Kategorie produktów 
Czapki
Każdy, kto ma swoją firmę, to zastanawia się nad tym, jakie reklamy można zastosować, by trafiły do największej liczby odbiorców. Jednym ze sposobów jest użycie czapek firmowych z logo. Dzięki temu każdy użytkownik, będzie ,,żywą reklamą".

Jakie czapki reklamowe wybrać?

Bardzo ważne jest, by wybrać odpowiednie czapki reklamowe, które zainteresują potencjalnych klientów. Czapki promocyjne muszą się wyróżniać spośród innych dostępnych czapek na rynku. Warto postawić na takie czapki z daszkiem, które idealnie będą pasowały na użycie ich w gorące, letnie dni. Można również zadbać o to, by nasi klienci mieli także ochronę na zimę i wybrać zimowy model czapki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż dzięki temu nasze czapki firmowe będą reklamowały naszą firmę przez cały rok. Warto też dodać, że są dostępne zarówno czapki dla kobiet, jak i mężczyzn, dzięki czemu każdy nasz pracownik, a także przyszły klient może wybrać idealny model dla siebie.

Gdzie można nabyć takie czapki?

Czapki firmowe należy kupić w miejscu, w którym będziemy wiedzieli, że zostaną one wykonane profesjonalnie i nic się z nimi nie stanie nawet po kilku razach użytkowania. Jest to bardzo ważne, gdyż dzięki temu klienci zobaczą, że produkty są dobrej jakości i się szybko nie niszczą. Dlatego dobrze jest skorzystać z firmy Jhk Polska, która zajmuje się projektowaniem tego rodzaju czapek. Można wówczas wybrać różne modele, które będą idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Obecnie w asortymencie są dostępne czapki w różnych kolorach, co daje ogromny wybór.

Jak można rozprowadzić takie czapki z logo firmowe?

Bardzo dobrym pomysłem na rozprowadzanie czapek, które reklamują naszą firmę, są różnego rodzaju konkursy, czy targi, gdzie można wręczać klientom drobne upominki firmowe. Dobrze jest też pamiętać o pracownikach i podarować im czapki w formie prezentu na święta, dzięki czemu będziemy mieć także dodatkową reklamę. Bardzo dobrym sposobem jest też korzystanie z mediów społecznościowych i publikacji zdjęć w rzeczonych nakryciach głowy, gdyż obecnie jest to popularna forma na zdobycie klientów i zdecydowanie bardziej uniwersalna niż choćby polary z logo.
Takie firmowe czapki, które są wykonane estetycznie i praktycznie są świetną formą reklamy firmy.
BG - Bottle Green
Symbol: CZ 5P BG
Dostępność:
274
RB - Royal Blue
Symbol: CZ 5P RB
Dostępność:
7
BG - Bottle Green
Symbol: CZ 6P BG
Dostępność:
2062
BK - Black
Symbol: CZ 6P BK
Dostępność:
32674
BU - Burgundy
Symbol: CZ 6P BU
Dostępność:
1103
KG - Kelly Green
Symbol: CZ 6P KG
Dostępność:
2996
OR - Orange
Symbol: CZ 6P OR
Dostępność: BRAK
RB - Royal Blue
Symbol: CZ 6P RB
Dostępność:
4237
SK - Sky Blue
Symbol: CZ 6P SK
Dostępność: BRAK
TU - Turquoise
Symbol: CZ 6P TU
Dostępność:
822
© SolEx B2B