Kategorie produktów 
Polary
Wygodne i lekkie bluzy polarowe to uniwersalny rodzaj odzieży wierzchniej. Utrzymują ciepło i są odporne na długotrwałe użytkowanie. Stanowią idealną alternatywę dla lekkich kurtek, swetrów i bluz. Materiał polarowy jest miękki, przyjemny w dotyku i nie krępuje ruchów. W przypadku bluzy polar, który ma bardzo dobrą oddychalność, zapewnia użytkownikowi komfort termiczny. Co więcej, materiał nie kurczy się w praniu, nie rozciąga i nie mechaci.

Polary firmowe


Polary firmowe najlepiej sprawdzają się podczas prac w nieogrzewanych, zamkniętych pomieszczeniach: halach produkcyjnych, magazynowych lub w warsztatach. Kurierzy, zawodowi kierowcy, mechanicy, magazynierzy i pracownicy budowlani często wybierają właśnie polar roboczy jako odzież wierzchnią. Bluzy polarowe sprawdzają się idealnie również podczas aktywności sportowych, wycieczek, biwaków i prac przydomowych.

Bluzy polarowe dl Twojej firmy


Wielość fasonów, krojów i kolorów bluz polarowych pozwala na dopasowanie ich do potrzeb. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze wybierzmy odpowiedni krój: czy potrzebujemy polar damski, czy polar męski. Ważne są również wstawki i wzmocnienia, które zwiększą trwałość bluzy firmowej. Wysoki kołnierz zabezpieczy naszą szyję przed wiatrem, a ściągacze w mankietach znacznie poprawią komfort cieplny rąk. Jeżeli zależy nam na zwiększeniu naszej widoczność na placu budowy albo przy pracach drogowych, wybierzmy polar we fluorescencyjnych kolorach z odblaskowymi wstawkami.

Najczęstszą formą nadruku na bluzach polarowych jest haft.
© SolEx B2B