JHK - Producent polarów

Jeśli szukamy odzieży firmowej wysokiej jakości, z pewnością powinny nas zainteresować produkty od marki JHK. To odzież wytwarzana z najlepszych surowców, równocześnie sprawdzająca się bardzo dobrze do nanoszenia na nią nadruków. Dlaczego polski producent polarów JHK jest tak popularny? Gdzie sprawdzą się oferowane przez niego bluzy polarowe?

JHK - co to za marka?

Producent polarów JHK rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Miało to miejsce w Hiszpanii, skąd pochodzi ta firma. Dzięki postawieniu na najwyższą jakość marka odniosła sukces, dzięki czemu mogła szybko rozpocząć ekspansję na zagranicznych rynkach.

Ten producent polarów w Polsce pojawił się stosunkowo późno, gdyż dopiero nastąpiło to kilkanaście lat wstecz. Jednakże nie trzeba było zbyt długo czekać, aby oferowana przez JHK odzież zyskała uznanie wśród konsumentów z naszego kraju. Dzisiaj firma ta działa prężnie w licznych krajach, w tym także w Polsce.

Oferta tego producenta to różne ubrania, które sprawdzają się bardzo dobrze w roli odzieży firmowej, między innymi z uwagi na przystosowanie do wykonywania wysokiej jakości nadruków. Ubrania, które oferuje JHK to między innymi:

  • spodnie,

  • bielizna,

  • bluzy,

  • koszulki.

Obecnie marka JHK jest jednym z największych producentów ubrań reklamowych. Firma kojarzona jest przede wszystkim z taką branżą i docenia się ją za najwyższą jakość produktów, ale także za funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Ponadto producent polarów JHK zyskał opinię firmy dbającej o środowisko i pracowników. Nie są to puste deklaracje, a marka jest wysoko oceniana nie tylko przez użytkowników, ale też ekspertów. Firma może się pochwalić paroma certyfikatami jakości, w tym między innymi:

  • Certyfikatem Enac - jest potwierdzeniem jakości ubrań i zgodności zarządzania środowiskowego przedsiębiorstwa z normami UNE-EN ISO 14.001.2015 oraz UNE-EN ISO 9.001:2015,

  • Certyfikatem Oko Tex - gwarantuje, iż w produktach firmy JHK brak jest szkodliwych substancji albo występują one w ilości niezagrażającej zdrowiu ludzi,

  • Certyfikatem BKME - został przyznany w 2005 roku i stanowi potwierdzenie, iż firma utrzymuje odpowiednie standardy pracy we własnej fabryce.

Polary od producenta JHK - gdzie się sprawdzą?

Wiele branż z pewnością doceni możliwości i właściwości komfortowych bluz polarowych marki JHK. Sprawdzą się one bardzo dobrze w przemyśle transportowym - dla pracowników drogowych, kierowców, dostawców czy kurierów.

Następną grupą pracowników, którzy docenią z pewnością właściwości polarów JHK będą osoby pracujące w branży budowlanej - pracownicy wysokościowi, fachowcy, ekipy remontowe, a nawet i ogrodnicy, którzy sporo czasu spędzają na świeżym powietrzu i nie wyobrażają sobie pracy w ubiorze niezapewniającym właściwego grzania.

Polar to materiał zapewniający optymalną temperaturę ciała. Dlatego sprawdzi się idealnie w warunkach związanych z ciągłym występowaniem niskiej temperatury. Różnego typu hale produkcyjne w branży spożywczej, praca na wolnym powietrzu czy w słabo ogrzewanych budynkach, a nawet na zmianach nocnych, może być bardzo dobrym miejscem do używania komfortowych polarów ochronnych.

środa, 13 września 2023