Kategorie produktów 
Koszule
Elementami odzieży biznesowej, które z każdym rokiem zaczynają w coraz większym stopniu zyskiwać na popularności, tym bardziej że zapewniają subtelną i skuteczną promocję marki, są koszule firmowe z haftem. Dzięki tym eleganckim i prestiżowym artykułom, pracodawcy mają możliwość zadbania o jednolity ubiór swoich pracowników, co jest niezwykle istotne w przypadku, gdy mają oni bezpośredni kontakt z klientem. Takie zabiegi pozwalają na kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Koszule firmowe ze względu na swój uniwersalnych charakter, stanowią jeden z niezawodnych elementów garderoby, który doskonale sprawdzi się w relacjach biznesowych z klientem lub kontrahentem oraz będzie stanowił świetną wizytówkę niejednej firmy. Nic więc dziwnego, że z roku na rok coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na taką inwestycję. Personalizowane koszule są dostępne w wielu różnych wariantach, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować do konkretnych potrzeb. Mowa w tym momencie nie tylko o podziale koszul na damskie i męskie, ale także o ich różnych rozmiarach, fasonach, krojach, kolorach w wersji z długim lub krótkim rękawem.

Koszule firmowe z haftem – dlaczego warto je stosować?Nie od dziś wiadomo, że wygląd pracowników, ma duży wpływ na wizerunek całej firmy. Dlatego też wiele przedsiębiorstw decyduje się zainwestować w takie elementy odzieży biznesowej, jak koszule firmowe z haftem. To dzięki wspomnianym artykułom pracownicy będą wyglądali nie tylko bardziej profesjonalnie, ale także przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku marki. Zaopatrzenie całego zespołu w ten rodzaj odzieży firmowej, pozwoli zadbać o jego jednolity i elegancki ubiór, który w ten sposób będzie stanowił świetną wizytówkę firmy. Ze względu na swój uniwersalny charakter, koszule są niezawodnym elementem garderoby zarówno podczas pracy biurowej, na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, wyjazdach służbowych, jak i nieco mniej formalnych wydarzeniach, w trakcie których pracownicy mają kontakt z klientem.

Koszule firmowe dla pracowników – na co zwrócić uwagę?Bardzo ważnym elementem podczas wybierania odpowiedniej koszuli firmowej dla swoich pracowników, jest ich wcześniejsze, dokładne spersonalizowanie. Mowa w tym momencie o ustaleniu m.in. czy dana osoba ma bezpośredni kontakt z klientem, czy też nie. W przypadku tych pierwszych pracowników, którzy poniekąd pełnią funkcję reprezentatywną, warto jest zainwestować w produkty o wyższej jakości, które sprostają ich intensywnemu użytkowaniu. Nic więc dziwnego, że we wspomnianej kwestii bardzo częstym wyborem okazuje się być biała koszula z wyższej półki. Kolejnym, istotnym czynnikiem, o którym nie można zapominać w momencie wybierania koszul firmowych, jest ich krój. Na rynku mamy do czynienia z jego trzema rodzajami w postaci kroju prostego, lekko dopasowanego/taliowanego oraz dopasowanego typu stretch/fit. Warto jest również zwrócić uwagę na materiał/rodzaj zastosowanej tkaniny, który ma duży wpływ na komfort użytkowania. Koszule firmowe można stosować wymiennie z bluzami dresowymi, jeśli charakter Twojej firmy nie przewiduje oficjalnego dress codu.
© SolEx B2B