Odzież reklamowa w Twojej firmie. Dlaczego warto zainwestować?

Koszulki z logo przedsiębiorstwa czy firmowe kamizelki mają większe znaczenie marketingowe, niż mogłoby się wydawać. W rzeczywistości pełnią istotną funkcję w budowaniu świadomości marki i są świetnym nośnikiem nienachalnej reklamy. Co możesz zyskać, inwestując w odzież reklamową i na co się zdecydować?

Identyfikacja wizualna, czyli podstawy marketingu

Decydując się na zakup firmowych T-shirtów, czapek, bluz czy odzieży roboczej, utrwalasz wizerunek swojej firmy w oczach klienta. Pozwala to na uzupełnienie i poszerzenie obszarów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku dbają o to, by konkretne kolory i symbole od razu kojarzyły się z marką. Koszulki promocyjne i inna odzież brandowa pomagają więc osiągnąć jeden z głównych celów marketingowych i sprzedażowych – zwiększyć rozpoznawalności marki.

Dodatkowy kanał promocji. Buduj pozytywne skojarzenia

Odzież reklamowa może być dedykowana pracownikom i noszona przez nich w trakcie wykonywania obowiązków, ale poza tym stanowi świetny podarunek dla nowych i stałych klientów. Gadżety firmowe zwykle wzbudzają sympatię i pomagają budować oraz podtrzymywać pozytywne relacje z kontrahentami. To jednocześnie skuteczny marketing oraz subtelny sposób wyrażenia zainteresowania i troski o relacje biznesowe.

Warto dodać, że zarówno klienci, jak i pracownicy, którzy otrzymują firmowe gadżety, często korzystają z nich poza miejscem pracy. W ten sposób firmowa bluza czy koszulka z logo przemierza świat i stanowi dodatkowy, niewymagający znacznych nakładów finansowych kanał promocji dla przedsiębiorstwa.

W jaką odzież warto inwestować? Dobrej jakości koszulki reklamowe

Wybierając firmowe ubrania, zarówno te promocyjne, jak i odzież roboczą z logo firmy, zwracajmy uwagę na jakość wykonania. Odzież powinna być wykonana z dobrej jakości, przewiewnych materiałów, z których będzie można korzystać przez dłuższy czas. Firmowa koszulka w rękach klienta, która straci kolor po dwóch praniach to nic dobrego. Oprócz materiałów istotna jest również trwałość naniesionego logo oraz napisów – druk lub haft komputerowy to techniki, które zapewnią niezmieniony wygląd firmowych symboli przez dłuższy czas.

Jesteś zainteresowany wysokiej jakości odzieżą reklamową? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą JHK Polska – to zaufany dostawca odzieży firmowej w szerokiej gamie kolorystycznej, wyprodukowanej z solidnych i oddychających materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego oraz skorzystania z nowej platformy B2B celem realizacji zamówienia.