Kategorie produktów 
Worki Foliowe
Worki foliowe wykonane z polipropylenu to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Ich zastosowanie pozwala na przechowywanie rożnego rodzaju przedmiotów w przezroczystym oraz odpornym na osiadanie kurzu i dostęp wilgoci opakowaniu. Tego typu woreczki foliowe są także dość grube, co sprawia, że są one odporne na drobne uszkodzenia i doskonale nadają się do wielokrotnego użytku.

Worki foliowe


W sklepie internetowym JHK zajmujemy zapewnianiem Naszym klientów wyselekcjonowanych rozwiązań poprzez dostarczanie im wysokiej jakości elementów garderoby, czapek, chust, toreb oraz opakowań foliowych. Wśród proponowanych przez Nas produktów dostępne są m.in. woreczki foliowe z taśmą o wymiarach 250 mm x 350 mm i zakładce 50 mm, które są sprzedawane w opakowania po 100, 500, 1000 czy nawet 2000 sztuk. Pozwala to na dobranie optymalnej i poręcznej ilości w zależności od zastosowania, w którym woreczki foliowe mają zostać wykorzystywane.

Woreczki foliowe - popularne zrywki


Woreczki foliowe dostępne w ofercie sklepu JHK to produkt pozwalający na bezpieczne przechowywanie, transport oraz wysyłkę różnego rodzaju przedmiotów. Ich uniwersalny charakter sprawia, że doskonale sprawdzają się one w przypadku pakowania elementów, takich jak dokumenty, biżuteria, artykuły dekoracyjne, śrubki czy gadżety reklamowe. Worki foliowe o wymiarach 250 mm x 250 mm z powodzeniem zmieszczą także drobne elementy garderoby w postaci koszulek, skarpetek, czapek czy niewielkich toreb. Proponowane przez Nas produkty wykorzystywane są więc przez sklepy stacjonarne i sklepy internetowe. Woreczki foliowe z taśmą pozwalają na szczelne zamknięcie i zabezpieczenie tego typu produktów, więc w tym przypadku sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż klasyczne woreczki foliowe zrywki.
© SolEx B2B