Kategorie produktów 
Kamizelki Polarowe
Jak chronić się przed chłodem w czasie pracy na zewnątrz lub pracy w magazynie? Świetnym wyborem jest kamizelka z polaru. Cechuje się ona lekkością, a zarazem jest ciepła. Dobrze dopasowuje się do ciała i zapewnia komfort. Łatwo zapakować ją do plecaka, dlatego też dobrze sprawdza się w czasie wyjazdów. Bezrękawniki, choć mają typowo sportowy styl, są modne i łatwo je komponować z innym częściami garderoby, tworząc ciekawe stylizacje. Zdecydowanie warto mieć ją w swojej garderobie.

Firmowe kamizelki polarowe


Nasz sklep oferuje wysokiej jakości firmowe kamizelki polarowe. Zostały one wykonane z mocnego i ciepłego polaru, posiadają też gruby zamek kostkowy o całej długości, co zapobiega przypadkowym uszkodzeniom. Z kolei boczne kieszenie na grube zamki kostkowe zostały przykryte estetyczną patką. Dół kamizelki regulowany jest elastycznym ściągaczem ze stoperem. Bezrękawnik posiada również ozdobne przeszycia na dole oraz na ramionach.

Kamizelka polar z haftem


Kamizelka polar z haftem spełni wszystkie oczekiwania. Nasi klienci mają do wyboru różne rozmiary i kolory bezrękawnika, dzięki czemu dopasują go do swoich potrzeb. Produkt cechuje się funkcjonalnością, wysoką estetyką wykonania oraz dobrą jakością. Co ciekawe, dostępny jest on w naprawdę atrakcyjnej cenie.

A jeśli zrobi się naprawdę zimno, wybierz nasze kurtki typu softshell lub polary z długim rękawem.

© SolEx B2B