Kategorie produktów 
Męskie
Bluzy polarowe coraz częściej wskazywane są jako niezbędny element stroju firmowego. Zapewniają ciepło w chłodne dni, a ponadto odpowiednio dostosowane pod względem kroju i kolorystyki będą stanowić ciekawe uzupełnienie odzieży firmowej.

Różne modele polarów męskich

Polar męski to wiele możliwości wyboru jak chodzi o różnorodność modeli. Polary rozpinane, wkładane przez głowę, z wieloma kieszonkami czy odpowiednio naszytymi odblaskowymi paskami – tak szeroki wybór ułatwia dopasowanie wzoru do potrzeb klienta. Polary firmowe bardzo często wybierane są nie tylko pod względem grubości materiału czy wzoru ale przede wszystkim pod względem kolorystyki. Strój firmowy bardzo często bowiem nawiązuje kolorystycznie do kolorów loga firmowego, a odpowiedni ubiór pracowników pozwala stworzyć lepszy wizerunek marki i często zwiększa jej rozpoznawalność wśród klientów.

Jaki model polaru firmowego wybrać?

Rozpinany polar męski to z pewnością jeden z najczęściej wybieranych modeli. Szczególnie polecany jest jako element odzieży firmowej w sytuacji, gdy pracownicy w związku z wykonywanymi czynnościami przemieszczają się i tym samym co chwila znajdują się w różnorodnych temperaturach i warunkach pogodowych. Gdy pracownicy pracują w większości na zewnątrz, gruby polar męski wkładany przez głowę może stanowić o wiele lepszy wybór i dawać lepszą ochronę przed zimnem. Dodatkowo wybrane modele posiadają naszyte elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność noszących je osób. Polecane są szczególnie dla pracowników wykonujących prace w miejscach o natężonym ruchu, w których mogą być narażeni na wypadki. Na nieco cieplejsze dni zamiast bluz z rękawami można wybrać kamizelki, dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.
© SolEx B2B